-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Затирка для швів, шпаклівка, самовирівнююча суміш, грунтівка за кодом ДК 021:2015-44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»
Тендер Prozorro UA-2024-10-14-013964-a
Завершена
44 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 220.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 220.00 UAH
Період уточнення:
14.10.2024 17:37 - 19.10.2024 00:00
Відповідь надана
Самовирівнююча суміш
Номер:
d80cf216054d479388d45fabcf7d9a79
Дата опублікування:
14.10.2024 18:53
Опис:
уточніть, буль ласка, дана суміш для холодної підлоги?
Відповідь:
Доброго дня.
Так, для холодної підлоги.
Дата відповіді:
15.10.2024 10:21
Відповідь надана
Затирка для швів
Номер:
83bd98e08c1d442aa53a9c3610d75b86
Дата опублікування:
14.10.2024 18:43
Опис:
прохання уточнити колір затирки для швів? Ппрохання уточнити призначення даної затирки.
Відповідь:
Доброго дня.
Затирка для швів між плиткою, колір білий.
Дата відповіді:
15.10.2024 10:22
Відповідь надана
шпаклівка до дерева
Номер:
1af4aaea7491423da7ea9ed971600f04
Дата опублікування:
14.10.2024 18:42
Опис:
прохання уточнити вагу одиниці товару
Відповідь:
Доброго дня.
Шпаклівка для дерева в банках, банка має мати 1,5 кг.
Дата відповіді:
15.10.2024 10:22