• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Затирка для швів, шпаклівка, самовирівнююча суміш, грунтівка за кодом ДК 021:2015-44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»

Завершена

44 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 220.00 UAH
Номер: dcc7acf7cc8e4e9e9d693b568ba3a8d2
Внутрішній номер закупівлі: 22886654
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-14-013964-a   
Замовник: Львівський національний університет імені Івана Франка
Контактна особа: Ірина Іваночко +380322394261 iryna_ivanochko@ukr.net https://www.lnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 44 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.10.2024 17:37 - 19.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 14.10.2024 17:37 - 22.10.2024 10:00
Аукціон: 23.10.2024 15:59 - 23.10.2024 16:28
Період кваліфікації: 23.10.2024 16:28 - 04.11.2024 20:11
Період завантаження договору: 10.11.2024 00:00 - 20.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴44 000.00 «Затирка для швів, шпаклівка, самовирівнююча суміш, грунтівка за кодом ДК 021:2015-44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»