-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Затирка для швів, шпаклівка, самовирівнююча суміш, грунтівка за кодом ДК 021:2015-44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»
Оголошено тендер
44 000.00
UAH
Номер:
3d0528c870e4470d968769ad6593cfed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-14-016586-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівський національний університет імені Івана Франка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070987
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул. Університетська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівський національний університет імені Івана Франка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070987
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул. Університетська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
44 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Затирка для швів, шпаклівка, самовирівнююча суміш, грунтівка за кодом ДК 021:2015-44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.10.2024 17:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Затирка для швів, шпаклівка, самовирівнююча суміш, грунтівка за кодом ДК 021:2015-44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники» (затирка для швів))
Кількість
100 кілограм
Період постачання
(не задано)
«Затирка для швів, шпаклівка, самовирівнююча суміш, грунтівка за кодом ДК 021:2015-44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники» (шпаклівка)
Кількість
50 банка
Період постачання
(не задано)
«Затирка для швів, шпаклівка, самовирівнююча суміш, грунтівка за кодом ДК 021:2015-44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники» (самовирівнююча суміш)
Кількість
1 тонна
Період постачання
(не задано)
«Затирка для швів, шпаклівка, самовирівнююча суміш, грунтівка за кодом ДК 021:2015-44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники» (грунтівка)
Кількість
300 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума44 000.00 UAH