-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни дверей у житловому будинку за адресою: вул. Велика Діївська, буд. 40, під’їзди 4, 5, 6, 7, м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2024-10-11-008796-a
Завершена
143 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 715.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 715.00 UAH
Період уточнення:
11.10.2024 14:14 - 16.10.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим