-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни дверей у житловому будинку за адресою: вул. Велика Діївська, буд. 40, під’їзди 4, 5, 6, 7, м. Дніпро
Оголошено тендер
143 000.00
UAH
Номер:
a3a82df2da55459fa06d80a152ab094c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-11-010249-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
143 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни дверей у житловому будинку за адресою: вул. Велика Діївська, буд. 40, під’їзди 4, 5, 6, 7, м. Дніпро
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.10.2024 14:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума143 000.00 UAH