-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни дверей у житловому будинку за адресою: вул. Велика Діївська, буд. 40, під’їзди 4, 5, 6, 7, м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2024-10-11-008796-a
Завершена
143 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 715.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 715.00 UAH
Номер:
347a4449e670401f9de83ae54eec7dda
Внутрішній номер закупівлі:
22866682
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-11-008796-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКОДАЦЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44152814
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Нігояна Сергія, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Еліна Коваль +380689973434 elinakoval2303@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-novokodackogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
143 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.10.2024 14:14 - 16.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2024 14:14 - 19.10.2024 01:01
Період кваліфікації:
19.10.2024 01:01 - 25.10.2024 12:12
Період завантаження договору:
31.10.2024 00:00 - 10.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴143 000.00 45420000-7 Поточний ремонт під’їздів із заміни дверей у житловому будинку за адресою: вул. Велика Діївська, буд. 40, під’їзди 4, 5, 6, 7, м. Дніпро