-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробувань код ДК 021 :2015 71630000-3 (Послуги з виміру опору розтікання струму контурів захисного заземлення)
Тендер Prozorro UA-2024-10-11-003987-a
Завершена
35 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 350.00 UAH
мін. крок: 1% або 350.00 UAH
Період уточнення:
11.10.2024 11:12 - 16.10.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим