-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробувань код ДК 021 :2015 71630000-3 (Послуги з виміру опору розтікання струму контурів захисного заземлення)
Тендер Prozorro UA-2024-10-11-003987-a
Завершена
35 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 350.00 UAH
мін. крок: 1% або 350.00 UAH
Номер:
dcaf9d145f774bc991fee41800161645
Внутрішній номер закупівлі:
22861735
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-11-003987-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Орловська Юлія +380953242464 cv.dzoyuryst@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
35 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.10.2024 11:12 - 16.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2024 11:12 - 19.10.2024 00:00
Аукціон:
21.10.2024 11:08 - 21.10.2024 11:31
Період кваліфікації:
21.10.2024 11:31 - 28.10.2024 14:59
Період завантаження договору:
03.11.2024 00:00 - 13.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 000.00 Послуги з технічного огляду та випробувань код ДК 021 :2015 71630000-3 (Послуги з виміру опору розтікання струму контурів захисного заземлення)