• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного огляду та випробувань код ДК 021 :2015 71630000-3 (Послуги з виміру опору розтікання струму контурів захисного заземлення)

Оголошено тендер

35 000.00 UAH
Номер: 0e0776b5858641f0ae361d9d24627f89
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-11-004762-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
Замовник: ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
Очікувана вартість: 35 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного огляду та випробувань код ДК 021 :2015 71630000-3 (Послуги з виміру опору розтікання струму контурів захисного заземлення)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 11.10.2024 11:05
Дата модифікації: 10.10.2024 11:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума35 000.00 UAH