-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою: вул. Козака Бабури, 11-б, м. Запоріжжя.
Тендер Prozorro UA-2024-10-08-005683-a
Завершена
891 716.41
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 8 917.16 UAH
мін. крок: 1% або 8 917.16 UAH
Період уточнення:
08.10.2024 12:08 - 13.10.2024 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційна вимога
Номер:
8f617a3efb604180a7a7b2ac601f893d
Дата опублікування:
09.10.2024 11:19
Опис:
Шановний Замовник приберіть дискримінаційну вимогу щодо наявності у учасника сервісного центру та технічної підтримки із зазначенням адреси розташування та контактного телефону у м. Запоріжжі.
!
В Україні є представники виробників обладнання і вони знаходяться в Києві та мають там офіційні сервісні центри! В Запоріжжі максимум можуть бути авторизовані точки прийому обладнання на гарантійний та сервісний ремонт!
Ця вимога також зменшує кількість учасників, так як учасник має володіти такими сервісними центрами! І не зрозуміло коли це сервісний центр Hikvision став ремонтувати чи виконувати гарантійні зобов’язання виробника моніторів SAMSUNG
У разі залишення даної вимоги в документації, будемо вимушені звернутися до АМКУ.
Відповідь:
Добрий день, шановний Учасник!
Згідно до тендерної документації замовника, предметом закупівлі є монтаж системи відеоспостереження, а не придбання товарів. Відповідно до вимог п.1 Додатку 2 до тендерної документації, від учасника вимагається наявність сервісного центру та технічної підтримки, який передбачає сервісну та технічну підтримку системи відеоспостереження в цілому для її надійної та безперебійної експлуатації та швидкого реагування на можливі неполадки в роботі змонтованої системи відеоспостереження на підприємстві.
Дата відповіді:
11.10.2024 15:58