• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою: вул. Козака Бабури, 11-б, м. Запоріжжя.

Оголошено тендер

1 070 059.69 UAH
Номер: d128c24b7fae490d8b6f5c3a0a4b117d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-08-006727-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Водоканал"
Замовник: Комунальне підприємство "Водоканал"
Очікувана вартість: 1 070 059.69 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою: вул. Козака Бабури, 11-б, м. Запоріжжя.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Дата опублікування: 08.10.2024 11:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 070 059.69 UAH