-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою: вул. Козака Бабури, 11-б, м. Запоріжжя.
Тендер Prozorro UA-2024-10-08-005683-a
Завершена
891 716.41
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 8 917.16 UAH
мін. крок: 1% або 8 917.16 UAH
Номер:
12c6f9f8721d4a91be4455f52566c0fa
Внутрішній номер закупівлі:
22820009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-08-005683-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іванов Дмитро Юрійович 380612711207 ivanov.d@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
891 716.41 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.10.2024 12:08 - 13.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2024 12:08 - 16.10.2024 00:00
Аукціон:
16.10.2024 12:36 - 16.10.2024 12:59
Період кваліфікації:
16.10.2024 12:59 - 22.10.2024 11:21
Період завантаження договору:
28.10.2024 00:00 - 07.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴891 716.41 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою: вул. Козака Бабури, 11-б, м. Запоріжжя