-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціальний багатоканальний засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових сигналів «Skywer MR2S»
Тендер Prozorro UA-2024-10-01-000257-a
Завершена
12 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 64 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 64 000.00 UAH
Період уточнення:
01.10.2024 08:34 - 08.10.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим