-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальний багатоканальний засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових сигналів «Skywer MR2S»
Оголошено тендер
12 800 000.00
UAH
Номер:
bf8d5989b49b4971b7bde9d9c1c2f040
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-01-000318-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
К1412
×
-
Код ЄДРПОУ:
26598420
-
Адреса:
13131, Україна, Львівська область, Львівська, 13
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
К1412
×
-
Код ЄДРПОУ:
26598420
-
Адреса:
13131, Україна, Львівська область, Львівська, 13
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
12 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціальний багатоканальний засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових сигналів «Skywer MR2S»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнання
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
01.10.2024 08:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Спеціальний багатоканальний засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових сигналів «Skywer MR2S»
Кількість
8 комплект
Період постачання
до 15.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума12 800 000.00 UAH