-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціальний багатоканальний засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових сигналів «Skywer MR2S»
Тендер Prozorro UA-2024-10-01-000257-a
Завершена
12 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 64 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 64 000.00 UAH
Номер:
6ef9a1df91b74813822e3c6ddfc8a542
Внутрішній номер закупівлі:
22747224
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-01-000257-a
Замовник:
К1412
×
-
Код ЄДРПОУ:
26598420
-
Адреса:
13131, Україна, Львівська область, Львівська, 13
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Момот Сергій Володимирович +380672689436 K1412.Lviv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.10.2024 08:34 - 08.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2024 08:34 - 11.10.2024 08:39
Період кваліфікації:
11.10.2024 08:39 - 14.10.2024 11:37
Період завантаження договору:
20.10.2024 00:00 - 30.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 800 000.00 Спеціальний багатоканальний засіб прийому, аналого-цифрового перетворення, аналізу, демодуляції та декодування супутникових сигналів «Skywer MR2S»