-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 44510000-8 Знаряддя (Комплект для монтажу та експлуатації СІП)
Тендер Prozorro UA-2024-09-20-008171-a
Джерело фінансування закупівлі: кошти інвестиційної програми; Інформація про прийняття чи неприйняття Замовником до розгляду тендерної пропозиції, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі: неприйняття до розгляду
Завершена
702 360.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 023.60 UAH
мін. крок: 1% або 7 023.60 UAH
Період уточнення:
20.09.2024 14:00 - 30.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим