• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 –44510000-8 Знаряддя (Комплект для монтажу та експлуатації СІП)

Оголошено тендер

702 360.00 UAH
Номер: b09cdd9976fe470fa61f888db4240644
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-20-009666-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 702 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 –44510000-8 Знаряддя (Комплект для монтажу та експлуатації СІП)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Дата опублікування: 20.09.2024 13:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписІнвестиційна програма
Сума702 360.00 UAH