-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 44510000-8 Знаряддя (Комплект для монтажу та експлуатації СІП)
Тендер Prozorro UA-2024-09-20-008171-a
Джерело фінансування закупівлі: кошти інвестиційної програми; Інформація про прийняття чи неприйняття Замовником до розгляду тендерної пропозиції, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі: неприйняття до розгляду
Завершена
702 360.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 023.60 UAH
мін. крок: 1% або 7 023.60 UAH
Номер:
cb8fca86d90b4ac683e8aff17a18794d
Внутрішній номер закупівлі:
22655952
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-20-008171-a
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130926
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СТАЛЕВАРІВ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дятченко Ганна Олександрівна 380501005404 A.Djatchenko@zoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
702 360.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.09.2024 14:00 - 30.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2024 14:00 - 03.10.2024 10:00
Період кваліфікації:
03.10.2024 10:00 - 10.10.2024 10:20
Період завантаження договору:
16.10.2024 00:00 - 26.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴702 360.00 Комплект для монтажу та експлуатації СІП