• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пожежні гідранти

Завершена

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Період уточнення: 20.09.2024 11:58 - 25.09.2024 00:00
Відповідь надана

документи

Номер: b73981fe3ca14a2ebd59a66f6b97678d
Дата опублікування: 23.09.2024 13:43
Опис: Добрий день. Ми як виробники товару можемо замість документа Копія Сертифікату експертизи типу відповідності Технічному регламенту обладнання, що працює під тиском (затвердженого Постановою КМУ від 16 січня 2019 року N 27) запропонувати протокол сертифікаційних випробувань? Чи не буде це причиною для відхилення пропозиції?
Відповідь: Шановний учаснику ! Протокол сертифікаційних випробувань засвідчує відповідність запропонованого товару ДСТУ, ГОСТ, ТУ- що не є тотожним Сертифікату експертизи типу відповідності Технічному регламенту обладнання, що працює під тиском (затвердженого Постановою КМУ від 16 січня 2019 року N 27). Ненадання документів, які передбачені вимогами тендерної документації є підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника.
Дата відповіді: 23.09.2024 16:37
Відповідь надана

документи

Номер: 14641fa24d024d47b32a49517edbcf11
Дата опублікування: 20.09.2024 14:18
Опис: Замовнику документ: Копія протоколів випробувань антикорозійного покриття гідрантів на відповідність ДСТУ ISO 12944-4:2019 «Фарби та лаки. Захист від корозії сталевих конструкцій захисними лакофарбовими системами. Частина 4. Типи поверхні та її готування» є недоречним оскільки предмет закупівлв гідрант чавунний а не сталевий. Просимо скасувати дану вимогу
Відповідь: Доброго дня! Ваші зауваження враховані, зміни будуть внесені
Дата відповіді: 20.09.2024 14:42