-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пожежні гідранти
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
15287abd398b44fe99e8470f0e5d3512
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-20-006217-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство Миколаївської міської ради "Сервіскомуненерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36209174
-
Адреса:
84182, Україна, Донецька область, місто Миколаївка, вул. 50-річчя Слов'янської ТЕС,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство Миколаївської міської ради "Сервіскомуненерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36209174
-
Адреса:
84182, Україна, Донецька область, місто Миколаївка, вул. 50-річчя Слов'янської ТЕС,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пожежні гідранти
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44480000-8 Протипожежне обладнання різне
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.09.2024 11:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пожежний гідрант підземний Н-1,5 м (чавунний)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.11.2024
Пожежний гідрант підземний Н-1,25 м (чавунний)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 15.11.2024
Пожежний гідрант підземний Н-1,0 м (чавунний)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 15.11.2024
Пожежний гідрант підземний Н-0,75 м (чавунний)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.11.2024
Пожежний гідрант підземний Н-0,5 м (чавунний)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.11.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH