-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пожежні гідранти
Тендер Prozorro UA-2024-09-20-005400-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
0735179f4c2d46ba89bd081741386401
Внутрішній номер закупівлі:
22653408
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-20-005400-a
Замовник:
Комунальне підприємство Миколаївської міської ради "Сервіскомуненерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36209174
-
Адреса:
84182, Україна, Донецька область, місто Миколаївка, вул. 50-річчя Слов'янської ТЕС,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дем'яненко Олена Юріївна +380668844311 kp_ske@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44480000-8 Протипожежне обладнання різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.09.2024 11:58 - 25.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2024 11:58 - 28.09.2024 08:00
Період кваліфікації:
28.09.2024 08:00 - 30.09.2024 12:34
Період завантаження договору:
06.10.2024 00:00 - 16.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Пожежні гідранти