-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
Папки-справи картонні
Тендер Prozorro UA-2024-09-18-008486-a
Папки-справи картонні для належного оформлення та зберігання судових справ
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Період уточнення:
18.09.2024 14:19 - 23.09.2024 00:00
Відповідь надана
документація
Номер:
35697d56d8c54f1787ce65e407ff0db2
Дата опублікування:
18.09.2024 17:23
Опис:
Добрий день! Просимо надати тендерну документацію у форматі ворд.
Відповідь:
Доброго дня учаснику!
Відповідь надається у строки, з врахуванням нормчастини 5 статті 254 Цивільного кодексу України та з врахуванням роз’яснення Мінекономіки щодо перенесення строків, у разі якщо кінцевий строк припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, що визначений відповідно до закону у місці вчинення певної дії, днем закінчення строку є ПЕРШИЙ ЗА НИМ РОБОЧИЙ ДЕНЬ.
Згідно з абзацом 1пункту 54 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року за №1178 (далі – Постанова КМУ №1178)Фізична/юридична особа МАЄ ПРАВО не пізніше ніж за три дні до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника ЗА РОЗ’ЯСНЕННЯМИ ЩОДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ та/або оголошення про проведення відкритих торгів та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру (далі - звернення). Усі звернення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох днів з дня їх оприлюднення надати відповідь на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель.
Згідно з абзацом 2 пункту 54 Постанови КМУ №1178, встановлено, що Замовник повинен протягом трьох днів з дати оприлюднення запиту НАДАТИ РОЗ’ЯСНЕННЯ на звернення шляхом оприлюднення його в електронній системі закупівель.
Тому, у відповідь на звернення за роз’ясненнями до оголошеної процедури закупівлі повідомляємо наступне, що Замовник МАЄ ПРАВО НЕ РОЗГЛЯДАТИ надіслане звернення зацікавленим учасником від 18вересня 2024 року, ЯКЕ НЕ СТОСУЄТЬСЯ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО НАДАННЯ РОЗ’ЯСНЕНЬ ЩОДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.
Згідно норм Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ №1178 від 12 жовтня 2022 року учасникам надано право на звернення ЩОДО РОЗ’ЯСНЕННЯ встановлених норм Тендерної документації.
Додатково розглянувши Ваші пропозиції повідомляємо наступне.
Права та обов’язки, якими володіє Замовник під час здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, визначаються Законом України «Про публічні закупівлі». Вимоги до змісту оголошення про проведення спрощеної закупівлі закріплені у статті 14 Закону. При цьому Закон не містить умов, які б визначали у якому саме форматі мало б оприлюднюватися тендерна документація Замовником, а отже Замовником не порушено норм чинного законодавства в цій частині. Всі суб’єкти господарювання повинні користуватись ліцензованими програмними продуктами (офісними програмами для роботи з офісними документами), які надають можливість відкривати/зберігати документи в зручний спосіб будь-якому учаснику.
Слід зазначити, що відповідно до статті 10 Закону України, замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю. Оскільки, Законом України «Про публічні закупівлі» не визначено в якому форматі Замовником зобов’язаний оприлюднити для вільного доступу на веб-порталі Уповноваженого органу та авторизованому електронному майданчику оголошення та додатки до неї, Уповноваженою особою було розміщено оголошення у форматі «.pdf.». Додатково зазначаємо, формат файлу може бути змінено Вами самостійно за допомогою відповідного програмного забезпечення з формату «.pdf.» у формат «Word». Слід також зазнати, що технічно не передбачено дооприлюднюватиТендерну докуменетацію в іншому форматі.
З повагою,
Уповноважена особа
Дата відповіді:
23.09.2024 10:19