-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
Папки-справи картонні
Тендер Prozorro UA-2024-09-18-008486-a
Папки-справи картонні для належного оформлення та зберігання судових справ
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
6723d37a7d894c76855e31cb0233f757
Внутрішній номер закупівлі:
22626671
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-18-008486-a
Замовник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Гриценчук +0442078070 bug_koas@ukr.net http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/
Класифікатор ДК 021:2015:
22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.09.2024 14:19 - 23.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2024 14:19 - 26.09.2024 00:00
Аукціон:
26.09.2024 11:42 - 26.09.2024 12:05
Період кваліфікації:
26.09.2024 12:05 - 01.10.2024 10:27
Період завантаження договору:
07.10.2024 00:00 - 17.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Папки-справи картонні