-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папки-справи картонні
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
d68102ee6b9b45888a122b357e19a9fd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-18-006324-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Папки-справи картонні
Примітки:
Папки-справи картонні для належного оформлення та зберігання судових справ
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.09.2024 11:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Папки-справи картонні (для належного оформлення та зберігання судових справ)
Кількість
22000 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписОплата здійснюється протягом 30-ти робочих днів за фактично отриманий товар на підставі підписаних видаткових накладних
Сума250 000.00 UAH