• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт тепломережі від котельні №4/204 вул.Ювілейна 10 до котельні ТП1 вул.Ювілейна 14, від котельні ТП1 вул. Ювілейна 14 до теплової камери №8 вул.Гагаріна10 смт Гвардійське, Новомосковський район, Дніпропетровська область

Завершена

34 120 607.39 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 170 603.04 UAH
Період уточнення: 12.09.2024 17:33 - 28.09.2024 00:00
Відповідь надана

Про аналогічні договори

Номер: cf6cd35b639640aa8eff2d93b624e893
Дата опублікування: 24.09.2024 16:58
Опис: Шановний Замовнику! Уважно вивчивши тендерну документацію із внесеними змінами та доповненнями, маємо прохання зменшити кількість аналогічних договорів до одного. Оскільки, відповідно до змісту пп.3 п.2 ст.16 ЗУ «Про публічні закупівлі», замовник може вимагати один аналогічний договір. Просимо вас не обмежувати коло потенційних учасників, дискримінуючи учасників, які мають тільки один аналогічний договір. По даному питанню є ряд рішень АМКУ, спираючись на які, Замовник має вимагати один аналогічний договір. Це зокрема відображено на майданчику dzo.com.ua (держзакупівлі онлайн) в розділі «DOZORRO за посиланням https://dozorro.org/amku-practice/shodo-vikonannya-analogichnih-dogovoriv.
Відповідь: Доброго дня! Розглянувши Ваше звернення, Замовником було прийнято рішення внести відповідні зміни до тендерної документації (зміни від 25.09.2024 року). Дякуємо за звернення, запрошуємо до участі.
Дата відповіді: 25.09.2024 16:12