• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт тепломережі від котельні №4/204 вул.Ювілейна 10 до котельні ТП1 вул.Ювілейна 14, від котельні ТП1 вул. Ювілейна 14 до теплової камери №8 вул.Гагаріна10 смт Гвардійське, Новомосковський район, Дніпропетровська область

Завершена

34 120 607.39 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 170 603.04 UAH
Номер: 3d78a45d45834b64849f50cc27aaa0d1
Внутрішній номер закупівлі: 22573636
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-12-012910-a   
Замовник: Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради
Контактна особа: Тетяна Бондаренко +380671606827 tl_bondarenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 34 120 607.39 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.09.2024 17:33 - 28.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 12.09.2024 17:33 - 01.10.2024 00:00
Період кваліфікації: 01.10.2024 00:00 - 03.10.2024 08:32
Період завантаження договору: 09.10.2024 00:00 - 19.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴34 120 607.39 Капітальний ремонт тепломережі від котельні №4/204 вул.Ювілейна 10 до котельні ТП1 вул.Ювілейна 14, від котельні ТП1 вул. Ювілейна 14 до теплової камери №8 вул.Гагаріна10 смт Гвардійське, Новомосковський район, Дніпропетровська область