-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт тепломережі від котельні №4/204 вул.Ювілейна 10 до котельні ТП1 вул.Ювілейна 14, від котельні ТП1 вул. Ювілейна 14 до теплової камери №8 вул.Гагаріна10 смт Гвардійське, Новомосковський район, Дніпропетровська область
Оголошено тендер
34 120 607.39
UAH
Номер:
6192b3440e9f41f1b7cfed92ac414313
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-12-003249-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
45131360
-
Адреса:
51272, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковський р-н, селище міського типу Черкаське, вул. Лісна, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
45131360
-
Адреса:
51272, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковський р-н, селище міського типу Черкаське, вул. Лісна, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
34 120 607.39 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт тепломережі від котельні №4/204 вул.Ювілейна 10 до котельні ТП1 вул.Ювілейна 14, від котельні ТП1 вул. Ювілейна 14 до теплової камери №8 вул.Гагаріна10 смт Гвардійське, Новомосковський район, Дніпропетровська область
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3130 Капітальний ремонт
Дата опублікування:
12.09.2024 10:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума34 120 607.39 UAH