-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-09-11-010240-a
Місцезнаходження: вул. Шкільна, 1 с. Малинськ, Рівненська обл., 34610. Категорія: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів
Торги не відбулися
350 296.87
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
Період уточнення:
11.09.2024 15:27 - 16.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим