• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

350 296.87 UAH
Номер: f9ba355bd6864442a01f237263ff5a4f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-11-012469-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
Замовник: Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
Очікувана вартість: 350 296.87 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Примітки: Місцезнаходження: вул. Шкільна, 1, с. Малинськ, Рівненська обл, 34610
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 11.09.2024 15:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума350 296.87 UAH