-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-09-11-010240-a
Місцезнаходження: вул. Шкільна, 1 с. Малинськ, Рівненська обл., 34610. Категорія: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів
Торги не відбулися
350 296.87
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
Номер:
edb1a9e0162b42b2a2b79c6601f8a9e7
Внутрішній номер закупівлі:
22556922
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-11-010240-a
Замовник:
Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569232
-
Адреса:
34610, Україна, Рівненська область, Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткачук Людмила Миколаївна +380685185331 malynsk.lyceum@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 296.87 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.09.2024 15:27 - 16.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2024 15:27 - 19.09.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 296.87 Природний газ