-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Облаштування споруд цивільного захисту (укриття)на території Плосківської гімназії імені Петра Накидалюка Тараканівської сільської ради(підземне)
Тендер Prozorro UA-2024-09-05-010652-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Період уточнення:
05.09.2024 15:58 - 13.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим