-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Облаштування споруд цивільного захисту (укриття)на території Плосківської гімназії імені Петра Накидалюка Тараканівської сільської ради(підземне)
Оголошено тендер
350 000.00
UAH
Номер:
048c8b6dd39746d483686ffb65475f0a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-05-012763-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Облаштування споруд цивільного захисту (укриття)на території Плосківської гімназії імені Петра Накидалюка Тараканівської сільської ради(підземне)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.09.2024 15:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Облаштування споруд цивільного захисту (укриття)на території Плосківської гімназії імені Петра Накидалюка Тараканівської сільської ради(підземне)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума350 000.00 UAH