-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Облаштування споруд цивільного захисту (укриття)на території Плосківської гімназії імені Петра Накидалюка Тараканівської сільської ради(підземне)
Тендер Prozorro UA-2024-09-05-010652-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
53ddabd73d764aae944cad8f2f70456e
Внутрішній номер закупівлі:
22501472
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-05-010652-a
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Падик Оксана Володимирівна +380365651224 ek.tarakaniv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2024 15:58 - 13.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2024 15:58 - 16.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
16.09.2024 00:00 - 16.09.2024 12:54
Період завантаження договору:
22.09.2024 00:00 - 02.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Облаштування споруд цивільного захисту (укриття)на території Плосківської гімназії імені Петра Накидалюка Тараканівської сільської ради(підземне)