-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Турнікет, турнікет вуличний, шлагбаум, контролер доступу в корпусі, зчитувач карт доступу з клавіатурою, зчитувач карт доступу, блок живлення, акумуляторна батарея, зчитувач Desktop, кабель типу «звита пара», кабель сигнальний, сітка для зчитувача вулична, замок електроригельний
Тендер Prozorro UA-2024-09-04-012663-a
Завершена
249 822.96
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 249.11 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 249.11 UAH
Період уточнення:
04.09.2024 17:46 - 09.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим