-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Турнікет, турнікет вуличний, шлагбаум, контролер доступу в корпусі, зчитувач карт доступу з клавіатурою, зчитувач карт доступу, блок живлення, акумуляторна батарея, зчитувач Desktop, кабель типу «звита пара», кабель сигнальний, сітка для зчитувача вулична, замок електроригельний
Тендер Prozorro UA-2024-09-04-012663-a
Завершена
249 822.96
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 249.11 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 249.11 UAH
Номер:
7464e10227114872a80a3d41c9ec5771
Внутрішній номер закупівлі:
22490107
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-04-012663-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38662200
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Бабій +380972956598 a.babii@dsns.gov.ua https://km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
249 822.96 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.09.2024 17:46 - 09.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2024 17:46 - 12.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
12.09.2024 00:00 - 16.09.2024 14:51
Період завантаження договору:
22.09.2024 00:00 - 02.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴249 822.96 Турнікет, турнікет вуличний, шлагбаум, контролер доступу в корпусі, зчитувач карт доступу з клавіатурою, зчитувач карт доступу, блок живлення, акумуляторна батарея, зчитувач Desktop, кабель типу «звита пара», кабель сигнальний, сітка для зчитувача вулична, замок електроригельний