-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Турнікет, турнікет вуличний, шлагбаум, контролер доступу в корпусі, зчитувач карт доступу з клавіатурою, зчитувач карт доступу, блок живлення, акумуляторна батарея, зчитувач Desktop, кабель типу «звита пара», кабель сигнальний, сітка для зчитувача вулична, замок електроригельний
Оголошено тендер
249 822.96
UAH
Номер:
ae5f0c16869c415c89baaf7610ce97db
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-04-011753-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38662200
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38662200
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
249 822.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Турнікет, турнікет вуличний, шлагбаум, контролер доступу в корпусі, зчитувач карт доступу з клавіатурою, зчитувач карт доступу, блок живлення, акумуляторна батарея, зчитувач Desktop, кабель типу «звита пара», кабель сигнальний, сітка для зчитувача вулична, замок електроригельний
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол № 90 від 04.09.2024 року
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2024 15:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума249 822.96 UAH