-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гідранти пожежні
Тендер Prozorro UA-2024-09-04-010025-a
Завершена
68 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 340.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 340.00 UAH
Період уточнення:
04.09.2024 15:35 - 09.09.2024 00:00
Відповідь надана
гідрант
Номер:
89450742c9424703ae4872a349bd71fa
Дата опублікування:
05.09.2024 11:13
Опис:
Просимо замовника розглянути пропозицію стосовно сталевих гідрантів, а саме: сталеві гідранти мають низький термін експлуатації так як сталь не стійкий матеріал до корозії і швидко приходить в непригодність. Просимо вказати матеріал чавун
Відповідь:
Доброго дня. Нам потрібні і сталеві і чавуні гідранти.
Дата відповіді:
05.09.2024 11:17