-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гідранти пожежні
Тендер Prozorro UA-2024-09-04-010025-a
Завершена
68 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 340.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 340.00 UAH
Номер:
b90c0f1b4fa8493db3075264f0e0ca69
Внутрішній номер закупівлі:
22487536
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-04-010025-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128201
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровск, вул. Котляревського, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Мирошниченко +380951321788 mirta11061973@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44480000-8 Протипожежне обладнання різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
68 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.09.2024 15:35 - 09.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2024 15:35 - 12.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
12.09.2024 00:00 - 13.09.2024 09:54
Період завантаження договору:
19.09.2024 00:00 - 29.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴68 000.00 Гідранти пожежні