-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гідранти пожежні
Оголошено тендер
68 000.00
UAH
Номер:
e8b884ece6854c79a327d388a8d3cc65
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-04-010032-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128201
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровск, вул. Котляревського, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128201
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровск, вул. Котляревського, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
68 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гідранти пожежні
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44480000-8 Протипожежне обладнання різне
Дата опублікування:
04.09.2024 14:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описгідранти пожежні
Сума68 000.00 UAH