-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Плата подавача кювет для автоматичного коагулометра) (НК 024:2023 код: 56689 - Автоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro))
Тендер Prozorro UA-2024-08-29-004088-a
Строк поставки товару: з моменту підписання договору по 31.12.2024 рік.
Завершена
33 740.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 168.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 168.70 UAH
Період уточнення:
29.08.2024 12:06 - 03.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим