-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Плата подавача кювет для автоматичного коагулометра) (НК 024:2023 код: 56689 - Автоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro))
Тендер Prozorro UA-2024-08-29-004088-a
Строк поставки товару: з моменту підписання договору по 31.12.2024 рік.
Завершена
33 740.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 168.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 168.70 UAH
Номер:
992953f865eb4ae3920cc2a401caa040
Внутрішній номер закупівлі:
22438051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-29-004088-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006113
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Миколаївна Гайдай +380462253021, +380462256412 kolujejka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
33 740.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.08.2024 12:06 - 03.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2024 12:06 - 06.09.2024 09:00
Період кваліфікації:
06.09.2024 09:00 - 06.09.2024 10:26
Період завантаження договору:
12.09.2024 00:00 - 22.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴33 740.00 ДК 021:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Плата подавача кювет для автоматичного коагулометра) (НК 024:2023 код: 56689 - Автоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro))