• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Плата подавача кювет для автоматичного коагулометра) (НК 024:2023 код: 56689 - Автоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro))

Оголошено тендер

33 740.00 UAH
Номер: afd7fe1df6584f7aaefb701c1df62c4d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-29-004979-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 33 740.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 38430000-8 – Детектори та аналізатори (Плата подавача кювет для автоматичного коагулометра) (НК 024:2023 код: 56689 - Автоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro))
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 29.08.2024 11:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума33 740.00 UAH