-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярські товари, офісне приладдя (Код за ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Тендер Prozorro UA-2024-08-29-002205-a
Завершена
210 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 050.00 UAH
Період уточнення:
29.08.2024 10:42 - 10.09.2024 00:00
Відповідь надана
Зміни
Номер:
f37270f5e9bd4e149454a3d024b1a42b
Дата опублікування:
03.09.2024 16:25
Опис:
Шановний Замовник, внесіть зміни в позиції 76,77,78,79 , а саме прибрати "форма трикутна" та змінити ширину лінії на 2-4мм. Так як еквівалентний товар запропонувати неможливо
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за звернення. До тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
06.09.2024 12:11
Відповідь надана
Зміни
Номер:
02dbc20ec0e842b788034c5ba63a9179
Дата опублікування:
03.09.2024 12:05
Опис:
Внесіть зміни в позицію №28Швидкозшивач білий, цей товар недоступний у офіційного виробника Economix. На їх сайті про це написано. https://ua.papirus.com.ua/catalog/view/150440/ . Запропонувати еквівалент не можливо, так як на ринку України представлені білі швидкозшивачі тільки торгової марки Economix. Змініть будь ласка колір цієї позиції!
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за звернення. До тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
06.09.2024 12:11
Відповідь надана
Зміни
Номер:
65bf4ed41a0d4957b0d88f5a05789904
Дата опублікування:
03.09.2024 09:46
Опис:
Прохання внести зміни в позиції №114 а саме прибрати "колір золото", ця характеристика ні як не впливає на технічні характеристики. Не так багато виробників які роблять такий "еквівалентний товар" з таким кольором.
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за звернення. До тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
06.09.2024 12:10
Відповідь надана
Зміни
Номер:
3ddd17ba6a0b41c1a45b0f7b92e30f08
Дата опублікування:
03.09.2024 09:46
Опис:
Прохання внести зміни в позиції №98 а саме прибрати "колір синій", ця характеристика ні як не впливає на технічні характеристики. Не так багато виробників які роблять такий "еквівалентний товар" з таким кольором.
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за звернення. До тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
06.09.2024 12:10
Відповідь надана
Зміни
Номер:
bdef57a1c35a4c13b0b425c697d082d1
Дата опублікування:
03.09.2024 09:45
Опис:
Прохання внести зміни в позиції №92, 94, а саме прибрати "колір синій", ця характеристика ні як не впливає на технічні характеристики. Не так багато виробників які роблять такий "еквівалентний товар" з таким кольором.
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за звернення. До тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
06.09.2024 12:10
Відповідь надана
Зміни
Номер:
10579d2610194eba9bdd71112493d0ba
Дата опублікування:
03.09.2024 09:45
Опис:
Прохання внести зміни в позицію №83 Коригуюча рідина Kores "25 секунд" з пензликом, 20 мл, а саме прибрати характеристику "25 секунд", бо більшість виробників "еквівалентного товару" не зазначають таку характеристику.
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за звернення. До тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
06.09.2024 12:10
Відповідь надана
Зміни
Номер:
54cca8ee857f4a4a9bb09dc8b2b1879c
Дата опублікування:
03.09.2024 09:45
Опис:
Прохання внести зміни в позицію №82 Коректор-стрічковий Kores Scooter, 4,2мм*8 м, асорті, а саме вказати розмір не менше 4.2мм*8м, так як з такими розмірами є лише 1 виробник і запропонувати еквівалент не можливо.
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за звернення. До тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
06.09.2024 12:10
Відповідь надана
Зміни
Номер:
1e02950a1cfe4c4f8af114cdc650eebc
Дата опублікування:
03.09.2024 09:45
Опис:
Добрий день, прохання внести зміни в позицію №45 Бокс архівний картонний 200мм, ємкість 2000 аркушів, білий, Esselte. А саме прибрати колір "білий", бо це дискримінаційна вимога, так як є тільки 1 торгова марка "Esselte" і відповідно 1 виробник цієї торгової марки. Просимо внести зміни.
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за звернення. До тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
06.09.2024 12:10
Відповідь надана
Відповідь яка не несе ніякої інформації
Номер:
98144a816ad44563a463557212ba13df
Дата опублікування:
03.09.2024 09:44
Опис:
Добрий день, Шановний Замовник, ваша відповідь по минулим питання"Шановний Учаснику, дякуємо за звернення. Ваше прохання буде розглянуто." Вона дуже дивна, так як не несе ніякої конкретики для Учасників. У випадку якщо рішення буде не задовільне, то ви ніяк не надасте відповідь Учаснику, тому що ви вже відповілі на питання, які стосуються технічної частини. Спочатку напевно потрібно прийняти рішення, а потім надавати відповідь на майданчику. До цього на питання від 30.08.2024 відповіді були конкретні і містили в собі дії у вигляді змін. Тому ми вимушені задати ті самі питання знову, що отримати конкретну відповідь.
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за звернення. До тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
06.09.2024 12:10
Відповідь надана
Зміни
Номер:
94239d57f1e14c65936f1f80aea7693e
Дата опублікування:
02.09.2024 14:46
Опис:
Прохання внести зміни в позиції №114 а саме прибрати "колір золото", ця характеристика ні як не впливає на технічні характеристики. Не так багато виробників які роблять такий "еквівалентний товар" з таким кольором.
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за звернення. Ваше прохання буде розглянуто.
Дата відповіді:
03.09.2024 08:37