-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярські товари, офісне приладдя (Код за ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Тендер Prozorro UA-2024-08-29-002205-a
Завершена
210 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 050.00 UAH
Номер:
d98f6fa6fa114eb9b03d72949fdb8547
Внутрішній номер закупівлі:
22436241
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-29-002205-a
Замовник:
ЧАБАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362160
-
Адреса:
08162, Україна, Київська область, смт Чабани, вул.Машинобудівників, 4-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мануілова Майя Миколаївна 380445262374 majamanuil@ukr.net http://chabany-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
210 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.08.2024 10:42 - 10.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2024 10:42 - 13.09.2024 08:00
Аукціон:
16.09.2024 12:10 - 16.09.2024 12:39
Період кваліфікації:
16.09.2024 12:39 - 19.09.2024 16:20
Період завантаження договору:
25.09.2024 00:00 - 05.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴210 000.00 Канцелярські товари, офісне приладдя (Код за ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)