-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари, офісне приладдя (Код за ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено тендер
210 000.00
UAH
Номер:
156a97a633f4463da80c0c764db5edfd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-08-002304-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧАБАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362160
-
Адреса:
08162, Україна, Київська область, смт Чабани, вул.Машинобудівників, 4-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЧАБАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362160
-
Адреса:
08162, Україна, Київська область, смт Чабани, вул.Машинобудівників, 4-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
210 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Канцелярські товари, офісне приладдя (Код за ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
08.02.2024 11:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума210 000.00 UAH