-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під польовими дорогами, запроєктованими для доступу до земельних ділянок, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення (крім польових доріг, що обмежують масив) на території Шахівської сільської ради Покровського району, Донецької області за межами населених пунктів «ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги»
Тендер Prozorro UA-2024-08-28-010714-a
Торги відмінено
399 989.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 999.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 999.95 UAH
Період уточнення:
28.08.2024 17:31 - 02.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим