-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під польовими дорогами, запроєктованими для доступу до земельних ділянок, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення (крім польових доріг, що обмежують масив) на території Шахівської сільської ради Покровського району, Донецької області за межами населених пунктів «ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги»
Оголошено тендер
399 989.00
UAH
Номер:
c7e7139dbf8645cea6284fe7c40d5688
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-28-013128-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04343197
-
Адреса:
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, Добропільський район, ВУЛИЦЯ М.Ф. ЧЕРНЯВСЬКОГО, будинок 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04343197
-
Адреса:
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, Добропільський район, ВУЛИЦЯ М.Ф. ЧЕРНЯВСЬКОГО, будинок 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
399 989.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під польовими дорогами, запроєктованими для доступу до земельних ділянок, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення (крім польових доріг, що обмежують масив) на території Шахівської сільської ради Покровського району, Донецької області за межами населених пунктів «ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.08.2024 17:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під польовими дорогами, запроєктованими для доступу до земельних ділянок, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення (крім польових доріг, що обмежують масив) на території Шахівської сільської ради Покровського району, Донецької області за межами населених пунктів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування - місцевий бюджет
Сума399 989.00 UAH