-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під польовими дорогами, запроєктованими для доступу до земельних ділянок, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення (крім польових доріг, що обмежують масив) на території Шахівської сільської ради Покровського району, Донецької області за межами населених пунктів «ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги»
Тендер Prozorro UA-2024-08-28-010714-a
Торги відмінено
399 989.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 999.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 999.95 UAH
Номер:
c50209afce73406784bc027197b76e5a
Внутрішній номер закупівлі:
22433276
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-28-010714-a
Замовник:
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04343197
-
Адреса:
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, Добропільський район, ВУЛИЦЯ М.Ф. ЧЕРНЯВСЬКОГО, будинок 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Роменська Аліна 380508551743 romenskayaalina07@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
399 989.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.08.2024 17:31 - 02.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2024 17:31 - 05.09.2024 12:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
6be46201f74b49cd964846bfd7e4ed37
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
У зв`язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі послуги, замовник відміняє відкриті торги відповідно до підпункту 1 пункту 50 Особливостей.
Період оскарження:
30.08.2024 18:49 - 10.09.2024 00:00
Дата опублікування:
30.08.2024 18:49
Дата виконання:
10.09.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴399 989.00 Послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під польовими дорогами, запроєктованими для доступу до земельних ділянок, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення (крім польових доріг, що обмежують масив) на території Шахівської сільської ради Покровського району, Донецької області за межами населених пунктів «ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги»