-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
природний газ для потерб опалення
Тендер Prozorro UA-2024-08-27-005623-a
Закупівля природного газу на 2024 і 2025 роки, яку оголошують у 2024 році. Договірні зобов'язання 2025 року виникають в межах та виключно за наявності кошторису. Відповідно після укладення договору про закупівлю обсяги закупівлі можуть бути змінені з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника.
Торги не відбулися
331 077.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 655.39 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 655.39 UAH
Період уточнення:
27.08.2024 13:04 - 01.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим