-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
природний газ для потерб опалення
Тендер Prozorro UA-2024-08-27-005623-a
Закупівля природного газу на 2024 і 2025 роки, яку оголошують у 2024 році. Договірні зобов'язання 2025 року виникають в межах та виключно за наявності кошторису. Відповідно після укладення договору про закупівлю обсяги закупівлі можуть бути змінені з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника.
Торги не відбулися
331 077.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 655.39 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 655.39 UAH
Номер:
207b011c66e3491b87198345d3b564d8
Внутрішній номер закупівлі:
22416442
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-27-005623-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00182113
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вулиця Київська, будинок 3А, офіс 211
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Панченко +380678963471 bazaspecmp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
331 077.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.08.2024 13:04 - 01.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2024 13:04 - 04.09.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴331 077.80 природний газ для потреб опалення